שירה בציבור

שירה בציבור 

בואו לשיר להשתחרר ולשמוח איתנו – נגנים מנוסים על גיטרה וגם על

תופים, במופע סוחף של שירה בציבור. מגוון שירים ישראלים מכל הזמנים

מצביקה פיק ויהורם גאון, דרך שלמה ארצי ואהוד בנאי ועד עברי לידר

ושרית חדד. במופע נשתף את הקהל בשירה וכן נוסיף מספר מיקרופונים

עבורכם. מילות השירים מוקרנים לקהל על גבי מסך עם מצגת שהוכנה

מראש עם השירים שאתם בחרתם.

המופע כולל הגברה, ואורכו כשעה וחצי.

שירה בציבור מעגל זמר
לאחרונה, אנו עדים לתופעה של שירה בציבור, אם במסיבות, אירועים או סתם ערב כיף עם חברים. יש לציין כי שירה בציבור מעגל זמר, הינו בילוי אהוב ומקרב בין אנשים. ניתן למצוא חברות אשר מספקות את המפעיל של שירה בציבור, מערכת הגברה, מסך, מצגת שירים משאנשים אוהבים ומיקרופונים ניידים. יש כאלה שמספקים מוסיקאים, המנגנים בכלי נגינה שונים, כגון אקורדיון, כינור סקסופון ועוד. ישנן חברות המגיעות לכל אזורים בארץ השולחות מפעילים מקצועיים.
ראשית יש לבחור מפעיל והוא ישאל את השאלות הנחוצות, כגון: כמה אנשים יהיו באירוע, אילו שירים כדאי שיהיו בהפעלה, מה המיקום לגבי האקוסטיקה והתאמת מערכת ההגברה וכן הלאה.
כיצד למצוא מפעיל לשירה בציבור?
רבים סומכים באופן מוחלט על האינטרנט, אך כדאי תמיד לקבל המלצות כל מיני אנשים שכבר היה להם ניסיון עם שירה בציבור מעגל זמר. רק אלה יוכלו לתת לכם המלצות טובות, או שלחלופין, הייתם באירוע של שירה בציבור, מצא חן בעיניכם המפעיל והאווירה הטובה שהוא גרם לה ואז תוכלו לקחת ממנו את הטלפון ולשמור אותו לאירוע הבא שלכם. יש לציין כי גם באמצעות גוגל, לא בהכרח כי התוצאות שיופיעו בעמוד הראשון יהיו הטובות ואולי דווקא בעמוד האחרון יהיו מפעילים טובים יותר.
יש שיאהבו את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה ויש את אלה שאוהבים את השירים החדשים יותר או את השירים המזרחיים. יש לברר תוך כדי ההפעלה לגבי השירים שאנשים אוהבים, כך שניתן יהיה לשמח את כולם.
הצלחת הערב לא נמדדת על פי המנחה
המחיר של שירה בציבור מעגל זמר, אינו נמדד במחיר של מעגל המוסיקה, כי אם באיכות של המנחה או המפעיל, אין זה אומר כי מחיר גבוה מראה על מפעיל איכותי. יש להשוות מחירים בי כמה מפעילים שהם וותיקים בתחום. יש מנחים המקבילים את זמן השירה ושי כאלה שיפעילו שעות רבות יותר את הערב. גם בערבי גיבוש, מסיבות פרטיות וכן כנסים שונים, ניתן למצוא כי ערבי שירה בציבור מקרבת בין לבבות ומעלה את מצב הרוח לכולם.