סדנאות תיפוף

סדנאות תיפוף- קצב לנשמה ולגוף
דינמיקה קבוצתית, עבודת צוות, חיבור והקשבה וכן שיתוף פעולה., הם אלה רק חלק מהמושגים שיש להם חשיבות רבה בעידן העסקים. הגיבוש של צוות העובדים הינו חשוב לעבודה פורייה והרבה מבעלי החברות משקיעים בערבי או ימי גיבוש, כאשר הם עורכים סדנאות תיפוף לעובדים שנהנים מכל רגע, מעלים את האנרגיות החיוביות, מתנסים בכלי ההקשה השונים שכוללים סוגי תופים שונים והתנסות בניגון עליהם. הקצב לימוד המקצבים השירה ובעלי החברה שהם גם משתתפים בסדנה, נפתחים יותר האחד לשני. ניתן לצלול לתרבויות שונות, כגון שבטים אפריקאים, מקצבים עכשוויים כגון רוק, פופ קצב מזרחי ועד.
מי לא אוהב לנגן על הדרבוקה הסוחפת? או להתנסות וללמוד מקצבים שונים של תיפוף? את כל אלה ניתן לחוות באמצעות סדנאות מקצועיות של תיפוף, אש יקנו לנו המון , פיתוח חוש הקצב, כישורים מוסיקליים ושמחה גדולה בלב.
גיבוש נכון של העובדים- סדנאות תופים
וועדי עובדים בים מחפשים משהו שונה ומיוחד שיעניק עוצמה או חוויה עוצמתית. מפעילים רבים של סדנאות תיפוף, מעבירים סדנה הומוריסטית שמעלה צחוק בקרב העובדים. סדנאות טאלה, מעולות גם לילדים ובני נוער או מפגשים חברתיים סגורים, כאשר בכל מפגש כזה יש פעילות שונה.. המקצב הוא החיים וכולנו יחד מתחברים למקצבים הללו שמקפיצים ומשמחים לנו את הנשמה והגוף. ניתן ללמוד הרבה על מקצבים, להתנסות בכל מיני סוגים שונים ונדירים של כלי הקשה, מה שמהווה חוויה לכל אחד ואחת מאתנו. מה שמעניין שסדנאות אלה, מתאימות הן למבוגרים הן לילדים.
אז מה יש בקצב הזה שמושך אותנו כל כך?
זו שאלה שרבים שואלים את עצמם אבל מתפלאים בכל פעם מחדש, כאשר הם נמצאים בחוויה כמו סדנאות תיפוף. הקצב פשוט מכשף אותנו ואנו מגלים כי יש לנו כישרון וחשו למוסיקה שרק מעל לנו את מצב הרוח ואנו מגלים כל מיני דברים מעניינים מהמדריכים של סדנאות אלה. ישנם סדנאות שבהן רוקדת רקדנית בטן, המדגימה ריקוד למקצב התוף, כגון דרבוקות שהם כלי הקשה קצבי בפני עצמו שרבים מאתנו חוו לתופף עליהן ותמיד אוהבים לנגן בכלי הקשה זה שעושה לנו רק שמחה בלב.